ALANYASPOR SAHASINDA ANKARAGÜCÜ’NÜ AĞIRLAYACAK

Süper Lig’in 21. haftasında eski lider Alanyaspor kendi evinde kendi sahalarında Ankaralı takım Ankaragücü’nü ağırlayacaklar. Sezonun başında sürekli lider olan takım rakiplerine korku salarken sezon ortasından beri aldığı yenilgiler ile beraber liderlik tahtını önce Galatasaray’a ardından. da Beşiktaş’a bıraktı.

Alanyaspor son haftalarda aldığı mağlubiyet darbelerini düzeltmek ve artık alacağı galibiyetler ile tekrar liderlik yarışına dahil olmak istiyor. Bugün, 25 Ocak Pazartesi günü kendi evinde, sahasında Ankaragücü’nü ağırlayacak.

Maç bugün Aytemiz Alanyaspor‘un evinde Bahçeşehir Okulları Stadı’nda saat 19.00’da başlayacak. Alanyaspor son 3 maçta aldığı toplamda 1 puan ile 31 puana ulaştı ve artık Süper Lig’in 6. sırasında yer alıyor. Rakibini kendi sahasında mağlup etmek isteyen Akdenizli ekip 3 puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

Karşılaşmanın hakemi Cüneyt Çakır olacak ve Çakır heyecanlı 90 dakikalık maçın başlama düdüğünü çalacak.

ALANYASPOR GALİBİYET İSTİYOR

Süper Lig’in başından beri liderlik tahtını domine eden Akdenizli ekip Aytemiz Alanyaspor ekibi bugün tekrar liderlik yarışına dönmek ve rakibini kendi evinde mağlup etmek istiyor. Alacağı 3 puan ile 34 puan olacak olan Alanyaspor bu maçı kazanmak istiyor.

Rakibi MKE Ankaragücü ligden düşme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için bu maçta tüm gücüyle savaşacak ve Alanyaspor’un bu maçı rakibinin güçlü motivasyonuna rağmen kazanması gerek. Geçen sezon yine karşılaşan Alanyaspor ve MKE Ankaragücü ekibi maçını Alanyaspor ezici bir üstünlük ile yendi. 5-0 kendi sahasında yendiği maçın haricinde bir de rakibi Ankaragücü’nü onun evinde 4-1 yenerek yine üstünlüğünü ortaya koydu.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Alanyaspor: Marafona, Juanfran, Caulker, Fatih, Moubandje, Siopis, Berkan, Bakasetas, Efecan, Davidson, Babacar

Ankaragücü: Friedrich, Sarlija, Erdi, Pazdan, Pinto, Lukasik, Voca, Endri, Paintsil, Lobhanidze, Badji

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper Lig’in 21. haftasında Aytemiz Alanyaspor ve MKE Ankaragücü maçı oynanacak.

Maç bugün Aytemiz Alanyaspor’un evinde Bahçeşehir Okulları Stadı’nda saat 19.00’da başlayacak. Alanyaspor son 3 maçta aldığı toplamda 1 puan ile 31 puana ulaştı ve artık Süper Lig’in 6. sırasında yer alıyor. Rakibini kendi sahasında mağlup etmek isteyen Akdenizli ekip 3 puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

Karşılaşmanın hakemi Cüneyt Çakır olacak ve Çakır heyecanlı 90 dakikalık maçın başlama düdüğünü çalacak.