ALANYASPOR ZİRAAT KUPASINDAN ELENDİ

Ziraat Türkiye kupası yarı final elemelerini son maçı dün akşam oynandı. Aytemiz Alanyaspor ekibi Antalyaspor’un sahasına çıktı ve ikinci finalist olmak için 90 dakika boyunca sahada ter döktü.

Maçta istediği performansı sergilemen Alanyaspor ekibi de maçın uzatmalara gitmesini ne yazık ki olanak sağlayamadı sen maç uzatmalara gitmeden 90 dakikada 2 sıfır Antalya sporun üstünlüğü ile bitti.

ALANYASPOR KUPAYA VEDA ETTİ

Aytemiz Alanyaspor ekibi deplasmanda kupa yarısına çıktı Antalyaspor ile ne yazık ki yenişemedi. Geçen hafta rakibini Süper Lig maçında kendi evinde dört sıfır yenen Alanyaspor ekibi rakibini bu sefer onun evinde yenerek ikinci senarist olmak istiyordu.

Türkiye ziraat kupası yarı final elemelerinde rakibiyle yeterince istediği performansı saygı değil mi Aytemiz Alanyaspor ekibi iki sıfırlık mağlubiyet alarak sahadan ayrılmak durumunda kaldı.

Maçın ilk gölünü Antalyaspor ekibinden 18. dakikada Podolski attı. O dakikadan sonra Alanyaspor ekibi beraberlik golü için çok fazla bastırsa da ne yazık ki çabaları sonuç vermedi. İlk yarı bir sıfır Antalya sporun üstüne bir de bitti.

İkinci yarıda ise Alanyaspor ekibi tekrar beraberlik için bastırdı ama ne yazık ki yine hem hücumları hem de atakları sonuç vermedi.

Maçın 82. dakikasında Hakan Özmert Antalyaspor adına bir gol daha attı ve iki sıfır olan skor 90 dakikada sonuna kadar değişmedi ve Alanyaspor kupadan elendi.

Çeyrek final elemelerinde Galatasaray ile Oynadığım maçta müthiş bir oyun kuran ve rakibine asla izin vermeyen Alanyaspor ekibi aynı performansı Antalyaspor’da gösteremedim.

Rakibi oldukça iyi hazırlanmış ve Süper Lig mağlubiyetinden eser kalmamış bir şekilde sahaya çıktığı için Aytemiz Alanyaspor ne kadar iyi oynasa da ekibine ulaşamadı.

HEDEF SÜPER LİG

Çağdaş Atan ve öğrencileri geçen sezon Aytemiz Alanyaspor’un iyi finalist olarak sahaya çıktı kupa yarışına yarım bırakılan yerden tekrardan ele almakta bu sefer kupayı kaldırmak istiyorlardı. Evdeki hesap çarşıya uyumadı ve ne yazık ki Aytemiz Alanyaspor ekibi dün Antalyaspor karşısında iki sıfır yenilmek durumunda kaldı.

Önümüzdeki maçlara yani süper lig maçlarını bakmak durumunda kalan Aytemiz Alanyaspor ekibi ziraat Türkiye kupasını seninki sezona kadar veda etmek durumunda kaldım. Aytemiz Alanyaspor’un artık hedefi süper lig maçlarında tüm performansını ortaya koyarak ilk baştan kopmamak hatta liderliği tekrar oturmak.

Çağdaş atan ve öğrencileri oldukça iyi bir performans sergileyerek ekiplerine korku saldı süper Lig’in ilk dönemine tekrar gelmek ve yine rakiplerine korku salarak oldukça profesyonel oldukça başarılı galibiyetler olarak üst üste aldığı puanlarla liderlik sırasında yükselmek istiyor.

Aytemiz Alanyaspor ekibi yine her zamanki gibi sahaya iyi oyun iyi futbol oynamak için çıktılar bu sefer kendi inançları kendi performansları iyi oyun ve iyi futbol yetmedi onlara ve maçı kaybetmek durumunda kaldılar. Beşiktaş’ın rakibi olarak ziraat Türkiye kupası final maçını oynamak isteyen Alanyaspor ekibi ne yazık ki maçı kazanamadı ve yarı finalde elenen Başakşehir ile beraber bu sezonun tarihine geçtiler.