Alanyaspor’un İki Transferi

Alanyaspor ligin ikinci yarısı başlamadan iki transfer ile kadrosunu güçlendirdi. Alanyaspor yönetimi 15 Ocak’ta iki futbolcuyu transfer ettiklerini açıkladı. Transfer edilen ve imzayı atam iki futbolcudan biri Mustafa Pektemek diğeri Emircan Altıntaş. Antalyaspor Mustafa Pektemek’i Kasımpaşaspor’dan Emircan Altıntaş’ı Ümraniyespor’dan transfer etti.

Aytemiz Alanyaspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde iki futbolcu da imzalarını attılar ve resmen turuncu beyazlı camiaya katıldılar. Mustafa Pektemek 1,5 yıllık Emircan Altıntaş 4,5 yıllık sözleşme imzalayarak Aytemiz Alanyaspor’lu oldular.

Çavuşoğlu ‘’İki transfer sözümüz vardı İkisini de tuttuk.’’

Transferlerin imza töreninde konuşan Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu iki transfer sözü verdiklerini ve bu iki transferi gerçekleştirerek sözlerini tuttuklarını ve Aytemiz Alanyaspor’un ligin ikinci yarısında tüm maçlarda galibiyeti hedeflediklerini söyledi.

Mustafa Pektemek ise Alanyaspor formasını giyeceği için mutlu olduğunu ve Alanyaspor’a katkı sağlamak, takıma galibiyet coşkusu yaşatmak için elinden geleni yapacağını ve Alanyaspor’lu futbolcu arkadaşları ile uyum içinde oynayacağını söyledi. Emircan Altıntaş da bir aile ortamı gibi olan Alanyaspor’da olduğu için mutlu olduğunu ve Alanyaspor’da güzel başarılara imza atacağını söyleyerek teşekkürlerini iletti.