Süper Lig

Aytemiz Alanyaspor’da Tek Hedef 3 Puan

Aytemiz Alanyaspor süper lig maçlarında istediği sonuçları alamamakta ve istediği performansı sergilemiyor. Hafta sonu deplasmanda Rizespor ile karşılaşan Aytemiz Alanyaspor bu maçtan da 1-1 berabere ayrılmıştı. Bu beraberliğin ardından Antalya temsilcisi 14 Mart Cumartesi günü lig maçında Gaziantepspor ile oynayacak Aytemiz Alanyaspor kendi sahasında oynayacağı Gaziantepspor maçına galibiyet hedefiyle çıkıyor ve Gaziantepspor galibiyeti ile çıkış yakalamak istiyor.

Aytemiz Alanyasporlu futbolcular Gaziantepspor maçının hazırlıklarını yaptıkları antrenman ile devam ettiler. Isınma hareketleri ile başlayan antrenman pas çalışmaları ile devam etti. Antrenman futbolcuların Gaziantepspor maçının taktik çalışması ile sona erdi.

Aytemiz Alanyaspor2un antrenmanında Bakasetas hafif sakatlığı olduğu için takımdan ayrı çalıştı. Marafona, Siopis ile Baiano antrenmana sakatlıkları devam ettiği için katılmadılar.

‘’9’da 9 Yapamak İstiyoruz’’

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut da takımda sakat futbolcular olduğunu söyleyerek en iyi şekilde mücadele etmeye çalıştıklarını ifade etti. Erol Bulut takımın kendi sahasında Gaziantepspor’a karşı galibiyet ve 3 puan için mücadele vereceğini de söyledi. Erol Bulut ligde Aytemiz Alanyaspor’un 9 maçı kaldığını ve 9’da 9 yapmak istediklerini sözlerine ekledi.