Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu

Aytemiz Alanyaspor’dan Örnek Davranış

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu 02 Şubat Pazar günü oynayacakları lig maçına tüm taraftarların gelmesini istedi. Aytemiz Alanyaspor bu hafta sonu Süp er Lig 20. Hafta maçında Yeni Malatyaspor ile kendi sahasında karşılaşacak. Aytemiz Alanyaspor için Yeni Malatyaspor maçının ayrı bir önemi var. Bu maçtan toplanacak gelir depremzedelere bağışlanacak.

24 Ocak Cuma günü Elâzığ Sivrice merkezli meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki deprem tüm ülkeyi derinden sarsmıştı. Elâzığ’da binalar yıkılmış ve yıkılmayan binalarda da hasarlar oluşmuştu. Depremde 42 kişi hayatını kaybetti yüzlerce kişi yaralandı. Aytemiz Alanyaspor depremzedelere katkılarının olması için Yeni Malatyaspor karşılaşmasının gelirini bağışlama kararı aldı. Eni r

Herkes Aytemiz Alanyaspor-Malatyaspor Maçına

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu bu yardım ile ilgili yaptığı açıklamada öncelikle depremde hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin diyerek, yaralı kurtulanlara da şifa diledi. Hasan Çavuşoğlu böyle zamanların birlik ve beraberlik ruhu içinde olma zamanı olduğunu Aytemiz Alanyaspor olarak da böyle bir katkıda bulunmak istediklerini söyledi. Çavuşoğlu Aytemiz Alanyaspor taraftarlarından ve tüm futbolseverlerden Yeni Malatyaspor maçına gelmelerini rica etti ve rekor bir gelir elde etmek istediklerini ifade etti.