Beşiktaş Nathan Redmond İle Sözleşme Uzatmak İstiyor

Kara kartal Beşiktaş süper lig’ de 27. Hafta da konuk olduğu Fenerbahçe deplasmanın da Kadıköy’ de yüksekten uçarak rakibini 4 – 2 ‘ lik skor ile mağlup etmişti.

Nefes kesen mücadelede siyah beyazlı takım ilk yarıyı 1 – ‘ lık skor ile geride tamamlarken ikinci yarıda 53’ dakikada hem 1 kişi eksik kalıp hem de Fenerbahçe penaltı kullanacaktı. Sarı lacivertli takım da penaltı dan yararlanamayan E. Valancia ile topu ağlara gönderemeyen Fenerbahçe için kabus başlarken Beşiktaş ise karşılaşmada yeniden başladı.

Siyah beyazlı takım da oyuna sonradan dahil olup maçın kaderini değiştiren 29 yaşındaki İngiliz Nathan Redmond karşılaşma sonunda en yüksek reyting puana sahip oldu.

Derbide oyuna ikinci yarının başında başlayan Nathan Redmond takımın kazanmasında büyük rol oynadı.

Nathan Redmond oyuna dahil olduktan sonra 1 gol ve 3 asist ile karşılaşmayı tamamlarken Beşiktaş ‘lı taraftar ve camiayı da bu performansı ile heyecanlandırdı.

Siyah beyazlı forma’ yı sezon başında giymeyi başlayan Nathan Redmond 1 yıllık sözleşme ile Beşiktaş’ lı olmuştu.

Sezon sonunda siyah beyazlı takım ile olan sözleşmesi de biteceğinden dolayı Beşiktaş yönetimi derbi performansı sonrasında 29 yaşındaki İngiliz Nathan Redmond ile yeniden masaya oturarak sözleşmesini uzatmak istiyorlar.

29 yaşındaki İngiliz Nathan Redmond ‘un yıllık ücretinde de zam yaparak sezon sonunda tecrübeli isim ile yeni bir sözleşme ile yoluna devam etme planları yapıyorlar.

Nathan Redmond Derbi Performansı İle Dikkatleri Üzerine Çekti

29 yaşındaki İngiliz Nathan Redmond Fenerbahçe derbisindeki performansı ile gecenin en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu.

Süper Lig’in 27. haftasında Beşiktaş, 10 kişi kaldığı maçta Fenerbahçe’yi derbide 4 – 2 mağlup etmeyi başarırken karşılaşmaya damga vuran Nathan Redmond 3 asist 1 gol ile oynadı.

Kara kartal Beşiktaş ‘ da derbi de oyuna ikinci yarının hemen başında dahil olan 29 yaşındaki oyuncu Nathan Redmond gösterdiği performansı ile takımına galibiyeti almasında büyük rol oynadı.

29 yaşındaki Nathan Redmond 45’ dakika derbide oyuna dahil olurken, karşılaşmada 13 kez top ile buluşmuş olsa da verdiği 3 isabetli pasta takımına galibiyet getiren golleri kazandırdı.

Karşılaşma sonun da en yüksek reyting puanını ulaşan Nathan Redmond sezon sonunda siyah beyazlı takım ile yeni sözleşme imzalamak için bir araya gelmeleri bekleniyor.

Şenol Güneş Takımda Kalmasını Çok İstiyor

Siyah beyazlı takımın tecrübeli teknik patronu Şenol Güneş 29 yaşındaki Nathan Redmond’ ın derbi performansı dışında tecrübeli oyuncu ile yoluna devam etmek istiyor.

Sezon sonun da Beşiktaş ile sözleşmesi sona erecek olan oyuncusunun takımda kalmasını isteyen teknik adam yönetime mesajını iletti.

Beşiktaş yönetimi yıllık 1,5 Milyon Euro alan oyuncusunun maaşında 2 Milyon Euro’ luk bir artış ile 2 senelik yeni bir teklif iletecekler.