Kırbıyık Holding Kararını Verdi

Kırbıyık Holding, kararını verdi ve hangi takımlarla devam kararı aldığını açıkladı. Antalyaspor, Alanyaspor ile devam kararı alan Kırbıyık Holding, bu konu hakkında bir yazılı açıklama yaptı. Kırbıyık Holding, yaptığı açıklamada Corendon Alanyaspor ile ve Fraport TAV Antalyaspor ile sponsorluklarına devam kararı aldığını bildirdi.

Kırbıyık Holding ayrıca yaptığı yazılı açıklamada Antalyaspor ile Alanyaspor’un sponsorluk işlemlerinden şimdilik çekilmeyeceklerini, böyle bir çekilme durumunun şu an için söz konusu olmadığını da duyurdu. Serik bölgesinde Kırbıyık Holding, 350 kişiyi istihdam etmektedir. Kırbıyık Holding yaptığı açıklamada durum ile ilgili detaylı bilgi vererek, spor dünyasındaki bildirisini yayınlamış oldu.

Kırbıyık Holding Sponsorluğa Devam Edecek

Kırbıyık Holding, yaptığı açıklamada birçok konuya değindi. Alanyaspor ve Antalyaspor’un sponsorluklarına devam edeceklerini belirten Kırbıyık Holding, 350 kişiyi istihdam ettiklerini de belirtti. Milletimize ve devletimize vergi başta olmak üzere tüm görevlerimizi yerine getiriyoruz, bunları vatani bir bilinçle yapıyoruz diyen Kırbıyık Holding, desteklerinin sonsuz olduğunu da vurguladı.

Kırbıyık Holding, Alanyaspor ve Antalyaspor başta olmak üzere Türk sporunun gelişimi için katkısı olan tüm gençlere desteklerinin sonsuz olduğunu vurguladı. Her yıl gençlerin eğitimine olan katkımıza devam edeceğiz. Kırbıyık Holding Genel Müdürü Aydın Demiray’da bu konuda bütçe oluşturmaktadır. Kırbıyık Holding olarak Alanyaspor ve Antalyaspor gençlerinin sponsorluklarına devam ediyoruz. Holding, açıklamasını bu şekilde yaptı.

Sponsorlukta Son Durum

Kırbıyık Holding, açıklamasında genel müdürün bu sponsorluk için bütçe oluşturduğunu da belirtti. Bütçe konusunda firmamız, sponsorluk için bütçe ayırmıştır ve sponsorluk konusunda desteğimize devam edeceğiz diye de Kırbıyık Holding açıklamasına devam etmiştir. Alanyaspor ve Antalyaspor konusunda spora verdiğimiz önem adına bütçe oluşturduk ve sponsorluk kararımıza devam ediyoruz. Kırbıyık Holding olarak şu an için kararımız budur.

Kırbıyık Holding bu şekilde açıklamasını yapmış, bildirisini yayınlamıştır. Ancak son dakika olarak genel müdür Aydın Demiray, bölgesel ve ulusal olarak spor takımlarına sponsorluk yaptıklarını vurguladı ve bazı nedenlerden, çıkan problemlerden kaynaklı son dakikada bir aksilik olduğunu belirtti. Kırbıyık Holding, sponsorluklardan ayrılma kararı aldıklarını son dakikada açıkladılar.