ALANYASPOR 4. HAFTAYI PUANLA KAPATMAK İSTİYOR

Süper Toto Süper Lig’in 4. Haftası bugün, 13 Eylül Pazartesi günü tamamlanıyor. Alanyaspor ev sahibi takım olarak bu akşam, 13 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de Giresunspor ile karşı karşıya gelecek.

Akdeniz temsilcisi Alanyaspor kendi evinde, kendi sahasında, Bahçeşehir Okulları Stadyumu’nda rakibi ile karşı karşıya gelecek. Bu maçı kazanarak kötü gidişatına son vermek isteyen Alanyaspor 3 puan için kendi sahasında ter dökecek.

Yeni teknik direktör Bülent Korkmaz’ın hedefi kazanmak, diğer taraftan hala puan alamayan Hakan Keleş’inde hedefi 3 puanı kazanmak.

ALANYASPOR’DA KORKMAZ İLK MAÇINA ÇIKIYOR

Çağdaş Atan ile yollarını ayıran Alanyaspor yeni teknik direktör olarak Bülent Korkmaz’a takımı emanet etti. Bülent Korkmaz ile yeni bir sayfa açan ve açmak isteyen Alanyaspor takımı ilk 3 haftadaki başarısızlıklarını kalan haftalarda tekrarlamak istemiyor.

Şu an 3 puanla 14. Sırada yer alan Alanyaspor ilk 3 haftada sadece 3 puan toplayabildi. Başarısızlığın cezasını teknik direktör Çağdaş Atan çekti ve takım ile karşılıklı olarak yollar ayrıldı.

Bülent Korkmaz ile Alanyaspor nasıl bir performans sergileyecek şimdiden merak ediliyor. Rakip takım Giresunspor puansız bir şekilde Süper Lig’de yer alıyor. Son sırada yer alan rakibini bu akşam, 13 Eylül Pazartesi saat 20.00’de yenerek milli maç arasından sonrasına güzel başlamak isteyen Alanyaspor takımı bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak.

Maçı kendi evinde ve taraftarları ile oynayacak olan Alanyaspor onların enerjileri ile daha da güçlenerek en iyi şekilde maçta performanslarını sergileyecekler. Bülent Korkmaz’dan herkesin beklentisi çok yüksek. Hem taraftarların hem de Alanyaspor yönetiminin hedefleri ve planları var.

Yeni teknik direktör takım ile uyumu yakalayacak mı ve bu uyum başarıya giden yolda yapı taşı olacak şimdiden merak ediliyor.

MAÇIN DETAYLARI

Süper Toto Süper Lig’in 4. Haftasında Alanyaspor kendi evinde, kendi sahasında, Bahçeşehir Okulları Stadyumu’nda Karadeniz temsilcisi Giresunspor ile karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 13 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de oynanacak.

Maçın hakemi Zorbay Küçük olacak. Maçı canlı olarak kendi saatinde naklen bir şekilde beIN Sports HD 2 kanalından izleyebilirsiniz.