Aytemiz Alanyaspor

Antalyaspor’un Yenilmezlik Serisi

Süper Ligde 21. Hafta maçında Fenerbahçe ile 2-2 berabere kalan Aytemiz Alanyaspor bu beraberlik ile ligdeki yenilmezlik serisini de sürdürüyor. Ligde 7 haftadır yenilmeyen Aytemiz Alanyaspor’un son yenilgisi 14. Haftada Galatasaray’a karşı aldığı 1-0’lık yenilgiydi. Süper Ligin 15. Haftasında Antalyaspor ile 0-0 berabere kaldığı maçtan itibaren yaptığı maçlarda yenilmedi.

‘’Hakemin Yanlış Bir Kararı Olmadı’’

Aytemiz Alanyaspor’un Fenerbahçe maçında hakemin kararları ile ilgili olarak özellikle Fenerbahçe camiası ve Fenerbahçe taraftarlarının tepkileri oluşmuştu. Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut Fenerbahçe maçı ile ilgili yaptığı açıklamada hakemin verdiği kararlar ile ilgili bir yanlışlık görmediklerini söyledi. Erol Bulut Fenerbahçe maçında hakemin verdiği penaltı kararları ile ilgili olarak hakemin hem Fenerbahçe lehine hem Aytemiz Alanyaspor’un lehine penaltı kararı verdiğini ifade etti. Hakemin verdiği kararlara kulüp olarak saygı duyduklarını da Erol Bulut sözlerine ekledi.

Erol Bulut Fenerbahçe maçına kazanma düşüncesiyle çıktıklarını ama Kadıköy’de maç oynamanın baskısını da üzerinde hissettiklerini söyledi. Takım olarak iyi mücadele ettiklerini 3 puan almayı dilediklerini ama aldıkları 1 puanın da kendileri için iyi bir puan olduğu söyledi.