Aytemiz Alanyaspor

Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş Maçı Yarın

28 Şubat Cuma günü (yarın) Beşiktaş ile karşılaşacak olan Aytemiz Alanyaspor bu maçın son hazırlıklarını tamamladı. Beşiktaş ile kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde karşılaşacak olan Aytemiz Alanyaspor’un tek hedefi 3 puan alıp şampiyonluk yarışında tekrar iddialı konuma gelmeyi istiyor. Aytemiz Alanyaspor’un rakibi Beşiktaş ligdeki maçlarında istediği sonuçları alamadı ve son iki maçında Medipol Başakşehir’e yenildi Trabzonspor’la da berabere kaldı. Aytemiz Alanyaspor da rakibinin bu motivasyon bozukluğundan faydalanıp bu maçı kendi lehine çevirmeyi düşünüyor.

Aytemiz Alanyaspor’da Hedef Beşiktaş

Aytemiz Alanyaspor’un ligdeki son maçlarındaki başarısız sonuçları Akdeniz ekibinin moralini bozsa da Başiktaş maçıyla tekrar çıkışa geçmek istiyorlar. Ziraat Türkiye Kupasında yarı finale yükselen Aytemiz Alanyaspor’un lig maçında Gençlerbirliği’ne 1-0 yenilmesi Aytemiz Alanyaspor’un uzun süre olan yenilmezlik serisini de bitirdi. Gençlerbirliği yenilgisinden sonra Sivasspor’a da 1- 0 yenilen Aytemiz Alanyaspor yarın Beşiktaş’ı yenip bu yenilgileri unutmak istiyor.

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut son 2 maçtır aldıkları yenilgiden sonra bu hafta Beşiktaş maçıyla çıkışa geçeceklerini söyleyerek 3 puan alacaklarına inancının tam olduğunu sözlerine ekledi.