Erol Bulut

Erol Bulut’tan Fenerbahçe Yorumu

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut kendinin Fenerbahçe’ye gideceği konusundaki haberler ile ilgili olarak bir açıklama yaptı. Erol Bulut yaptığı açıklamada yapılan haberler ile ilgilenmediğini ve şu an tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor’da neler yapılabileceği ve Aytemiz Alanyaspor’da başarılı sonuçlar almak olduğunu söyledi.

Aytemiz Alanyaspor’un bu hafta oynayacağı Beşiktaş maçı ile ilgili de Erol Bulut’un açıklamaları oldu. Teknik adam Beşiktaş maçına galibiyet için çıkacaklarını futbolcularının da bu düşüncede olduğunu anlatarak son maçlarda aldıkları kötü sonuçları geride bıraktıklarını söyledi. Ligde son maçlardaki başarısız sonuçlara rağmen iyi oynadıklarını ama istedikleri sonuçların alınamadığını söyleyen teknik adam lig sonuna kadar şampiyonluk savaşının içinde olacaklarını da vurguladı.

Aytemiz Alanyaspor Beşiktaş Antrenmanında

Süper Ligde 24. Haftasında Beşiktaş ile kendi sahasında karşılaşacak olan Aytemiz Alanyasporlu futbolcular Alanyaspor Cengiz Aydoğan Tesislerinde yaptıkları antrenman ile maça hazırlandılar. Isınma hareketleri yapan futbolcular düz koşu ve parkur çalışması ile antrenmana devam ettiler. Futbolcular antrenmanın sonunda çift kale maç yaptılar ve çift kale maç ile antrenman son buldu. Aytemiz Alanyaspor son haftalarda aldığı kötü sonuçları ve puan kayıplarını Beşiktaş maçı ile durdurmak istiyor.