Alanyaspor

‘’Aytemiz Alanyaspor İyi Oynadı’’

’Aytemiz Alanyaspor İyi Oynadı’’

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut Süper lig maçında Yeni Malatyaspor karşısında aldığı galibiyetin haklı sevincini yaşarken maç ile ilgili açıklamalarda da bulundu. Erol Bulut Yeni Malatyaspor’un güçlü bir rakip olduğunu söyleyerek bu zorlu mücadeleden 3 puanla ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyledi.
Erol Bulut ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yaptıklarını ve bu iyi başlangıcı sürdürmek istediklerini bunun için de Yeni Malatyaspor maçından galip ayrılmaları gerektiğini söyledi. Erol Bulut ayrıca maç boyunca iyi bir futbol sergilediklerini ve bu mücadeleden galip ayrılmaları gerektiğini de sözlerine ekledi.  Takımdaki futbolcuların iyi mücadele ettiğini söyleyen teknik direktör Aytemiz Alanyaspor futbolcularına da teşekkür etti.
Aytemiz Alanyaspor ‘un Kupada Rakibi Galatasaray
Teknik direktör Erol Bulut Aytemiz Alanyaspor’un hafta içi Ziraat Türkiye Kupası maçında Galatasaray ile karşılaşacağının sorulması üzerine Galatasaray’ın güçlü bir rakip olduğunu söyledi. Erol Bulut Aytemiz Alanyaspor’un ligdeki bu başarılı performansını Ziraat Türkiye Kupasında da göstereceğini söyleyerek Türkiye Kupasında da iddialı olduklarını belirtti. Erol bulut Aytemiz Alanyaspor’un hem Süper Ligde hem Ziraat Türkiye Kupasında önde gelen bir takım olduğunu söyledi.