Aytemiz Alanyaspor'da 2. Yarı Hazırlıkları

Aytemiz Alanyaspor’da 2. Yarı Hazırlıkları Devam Ediyor

İlk yarıda oynadığı futbolla beğeni kazanan Aytemiz Alanyaspor’da 2. yarı hazırlıkları devam ediyor. Antalya Belek’te sürdürülen kamp çalışmalarında Göztepe ile oynadığı hazırlık maçıyla devam eden Aytemiz Alanyaspor’da Teknik Direktör Erol Bulut ve tecrübeli oyuncu Djalma Campos’ta kamera karşısına geçti ve açıklamalarda bulundu.

Aytemiz Alanyaspor 1 – 0 Göztepe

Kamp sürecindeki ilk hazırlık maçında Arnavutluk ekibi Tirana’yı 2-1’lik skorla mağlup eden Aytemiz Alanyaspor ikinci hazırlık maçında Göztepe ile karşılaştı. 36. dakikada Junior Fernandes’in attığı golle kazanan Aytemiz Alanyaspor ikinci hazırlık maçından da galibiyetle ayrıldı.

Erol Bulut: 2. Yarı Daha Zorlu Geçecek

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut 1 – 0 kazandıkları Göztepe maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Erol hoca takımının istemiş olduğu taktiklere uyum sağlamasının maçı kazanmaktan daha önemli olduğunu vurgulayarak ”Bütün takımlar kendini daha iyi tanıyor. İkinci yarı daha zorlu geçecek.” dedi. İkinci yarıya daha iyi başlangıç yapmak istediklerini söyleyen Erol Bulut hazırlıklara ara vermeden devam edeceklerini ifade etti.

Djalma Campos: Süper Lig Mücadeleci Bir Lig

Aytemiz Alanyaspor’un 2. yarı hazırlıkları kapsamındaki Antalya kampında açıklamalarda bulunan tecrübeli oyuncu Djalma Campos ”Ligimiz’de yaşanan puan kayıplarını mücadeleci bir lig olmasına bağlıyorum.” dedi. Bu kayıpların ligin mücadelesinin yüksek olduğunu gösterdiğini söyleyen oyuncu ayrıca yabancı oyuncuların Türkiye’de yer almasının ligin kalitesini artırdığını ifade etti.