Aytemiz Alanyaspor hazırlık maçında

Aytemiz Alanyaspor Hazırlık Maçında Tirana’yı 2-1 Mağlup Etti

Ligin ikinci yarısı için kamp dönemi hazırlıklarını Antalya’da gerçekleştiren Aytemiz Alanyaspor hazırlık maçında Tirana ile karşılaştı. Arnavutluk ekibi ile oynadığı mücadeleden 2 -1’lik galibiyetle ayrılan Aytemiz Alanyaspor’un golleri Efecan Karaca ve Djalma Campos’tan geldi.

Aytemiz Alanyaspor 2 – 1 FK Tirana

Antalya’da kamp hazırlıklarını sürdüren Aytemiz Alanyaspor çıktığı ilk hazırlık maçından galibiyetle ayrılmış oldu. Aytemiz Alanyaspor 29. dakikada Efecan Karaca ve 72. dakikada Djalma Campos’un ayağından gelen gollerle karşılaşmadan galibiyetle ayrılmış oldu. Rakip Tirana’nın tek golü ise Micheal Ngogo’dan geldi.

Aytemiz Alanyaspor Tirana karşısında Erol Birniçan, Tzavellas, Onur Bulut, Welliton, Umut Güneş, Musa Çağıran, Ceyhun Gülselam, Efecan Karaca, Kaan Kanak, Bammou ve Veysel Karani Ünal 11’i ile sahaya çıktı.  Teknik Direktör Erol Bulut hazırlık maçında genç oyunculara da şans verdi.

Aytemiz Alanyaspor Kamp Süreci

Ligin ilk yarısını Galatasaray’ın önünde 6. sırada bitiren Aytemiz Alanyaspor ara dönem çalışmalarına Antalya’da devam ediyor. Aytemiz Alanyaspor hazırlık maçında alınan galibiyetle güzel bir başlangıç yapmış oldu.Tirana maçı ile kamptaki ilk hazırlık maçını oynayan Aytemiz Alanyaspor kamp döneminde genç oyuncuların ve yeni transferlerin sanş bulabilmesi için hazırlık müsabakalarına devam edecek.

Teknik Direktör Erol Bulut yönetimindeki Aytemiz Alanyaspor’da transfer çalışmaları da sürüyor. Kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu hocaya güvendiklerini ve istekleri doğrultusunda transfer çalışmalarını yürüttüklerini ifade etti.