Aytemiz Alanyaspor

Aytemiz Alanyaspor’dan Mehmetçiğe Saygı Duruşu

Süper Ligde 24. Hafta maçında Aytemiz Alanyaspor kendi sahasında 28 Şubat Cuma günü Beşiktaş ile karşılaştı ve sahadan 2-1 yenik ayrıldı. Antalya temsilcisinin Beşiktaş karşısındaki bu yenilgisi şampiyonluk yarışında da geri plana düşmesine neden oldu. Ligin ikin yarısında son 3 maçtır başarısız sonuçlar alan Aytemiz Alanyaspor’da hedef Beşiktaş maçından 3 puan almaktı ama istenen olmadı.

Aytemiz Alanyaspor’un Beşiktaş ile oynadığı maç öncesi sahada İdlib’de şehit düşen ve tüm ülkeyi yasa boğan 33 Mehmetçiğimiz anısına saygı duruşu yapıldı. Maç boyunca stattaki taraftarlar Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez sloganları attılar.

‘’Konstrasyon Eksikliğimiz Var’’

Beşiktaş yenilgisi sonrası açıklama yapan Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut kötü bir oyun sergilediklerini ve hatalar yaptıklarını söyleyerek bu sebeple yenilgiyi hak ettiklerini ifade etti. Erol Bulut maçta 1-0 öne geçtiklerini ama bu galibiyeti koruyamadıklarını açıklayarak maç boyunca hata yaptıklarını ve bu hataların bedeli olarak da mağlup olduklarını söyledi. Teknik direktör takımdaki son haftalardaki kötü gidişin sebebinin konsantrasyon eksikliği olduğunu söyleyerek bu sürecin uzun süremeyeceğini ve takımın toparlanacağını söyleyerek bu yenilginin negatif enerjisinden kurtulup hafta içi oynayacakları kupa maçına odaklanacaklarını açıkladı.