Beşiktaş Transferde Tunuslu Orta Sahanın Peşinde

Siyah beyazlı takım Beşiktaş süper lig de üst üste kazandıkları karşılaşmalar sonrasında kendisini zirve yarışı içinde buldular.

Süper lig de 68 puan ile 3. Sırada yer alırken en yakın rakibi 2. Sırada ki Fenerbahçe ile sadece averaj farkı var. 2. Lik için yarışacak olan Beşiktaş rakibi Fenerbahçe nin yapacağı puan kaybı ile 2. Lik şansları yükselmiş olacak.

Sezon sona doğru süper lig de iyi bir çıkış yakalayan kara kartal da gelecek sezon transfer çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor.

Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş ile beraber iyi bir ekip ruhu yakalayan kara kartal da gözler arttık gelecek sezona çevrildi. Yeni sezona daha güçlü bir takım ile sezonu açmak isteyen kara kartal da gözler yaz transfer sezonuna çevrildi.

Devre arasında hücum hattını güçlendiren kara kartal da bu kez hedeflerinde orta saha takviyesi olacak.

Siyah beyazlı takımın orta sahasında Josef de Souza’nın ayrılığının ardından orta saha ve ön libero bölgesine arayışlarını sürdürmeye devam ediyorlar. Kara kartal da orta sahada Amir Hadziahmetovic‘le birlikte rotasyonu sağlayacak bir oyuncu arayan Beşiktaş aradıkları ismi buldular.

Kara kartal orta sahada transfer de listesinde ilk sırada 28 yasındaki Tunuslu orta saha  Ellyes Skhiri var. Alman ekibi olan Köln’ de forma giyen 28 yasındaki Tunuslu orta saha Ellyes Skhiri sezon sonun da sözleşmesi de biteceği için bonservis bedeli de ödemeden kadrosuna katma fırsatı ile karşı karşıya.

KARA KARTALA TUNUSLU ORTA SAHA

Siyah beyazlı takım Beşiktaş sezon sonu yaklaşırken, gelecek sezon için de transfer çalışmalarına kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Orta sahasını güçlendirmek isteyen kara kartal aradığı oyuncuyu Almanya’ da buldular. Alman ekibi olan Köln’ de forma giyen 28 yasındaki Tunuslu orta saha Ellyes Skhiri siyah beyazlı takımın listesinde ilk sırada yer alan isimlerden birisi oldu.

28 yasındaki tecrübeli orta saha siyah beyazlı takımın tecrübeli teknik adamı Şenol Güneş ‘in de onay verdiği transfer de Beşiktaş yönetimi sezon sonunu bekliyor.

Tunuslu orta saha  Ellyes Skhiri sezon sonunda Alman ekibi olan Köln ile de sözleşmesi sona erecek olan oyuncu için Beşiktaş ‘ın fazla maliyet ödemesine de gerek kalmayacak.

Sezon sonunda bonservisi elinde olacak olan 28 yasındaki Tunuslu orta saha  Ellyes Skhiri’ yi bir başka Alman ekibi olan M’Gladbach’ın da istiyor.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Skhiri, Beşiktaş ‘ dan biraz fazla yıllık ücret talep eden oyuncu için kara kartal en fazla 1,2 Milyon Euro ücrete sıcak bakıyır.

DEFANSİF ORTA SAHA AMA 6 GOLÜ VAR

Tunuslu orta saha Ellyes Skhiri defansif bir oyuncu olmasına rağmen bu sezon Alman ekibi ile lig de 29 lig maçında 6 gol 1 de asist ile hücumda ki çalışkanlığını da göstermiş oluyor.