Süper Lig 23. Hafta

AytemizAlanyaspor’da Sivasspor Hazırlığı

Aytemiz Alanyaspor’da Süper Lig 23. Hafta oynayacağı Sivasspor maçı hazırlıkları başladı. Pazar günü Gençlerbirliği ile kendi sahasında oynadığı lig maçında 1-0 yenilen Aytemiz Alanyaspor bu mağlubiyetin morla bozukluğundan kurtulup Sivasspor maçına odaklanmaya başladı. 21 Şubat Cuma günü deplasmanda oynanacak Sivasspor maçına hazırlanan Aytemiz Alanyaspor takımı Alanyaspor Cengiz Aydoğan Tesislerinde antrenmana başladılar.

Teknik Direktör Erol Bulut ile çalışan futbolcular ısınma hareketleri ile antrenmana başlayan futbolcular pas ve şut çalışmaları ile devam ettiler. Çift kale maç ile antrenmanı tamamlayan futbolcular yarın da antrenmana devam edip ardından Sivas’a gidecekler.

Aytemiz Alanyaspor’un antrenmanına hafif sakatlık yaşayan Salih Uçan katılmadı. Juanfran da antrenmanda bireysel olarak çalıştı.

İki takım da Şampiyonluk İddiasında

Sivasspor-Aytemiz Alanyaspor maçının sonucu Süper Lig 23. Hafta maçlarından sonucu en çok merak edilen maçlarından biri konumunda bulunuyor. Sivasspor lig sıralamasında 4. Sırada Aytemiz Alanyaspor da 5. Sırada bulunuyor. İki takımda Süper Lig şampiyonluğunda iddialı olan takımlar ve iki takım da bu maçı kazanıp 3 puan alıp şampiyonluk yolunda engel ile karşılaşmak istemiyorlar. İki takım da şampiyonluk için iddiasını sürdürmek istiyorlar.