Alanyaspor futbo

Onur Bulut Alanyaspor’u Temsil Etti

Ülkemizde korona virüs salgını baş gösterdikten sonra futbola olan özlemin giderilmesi için futbol turnuvası düzenlenmeye başlandı. E- futbol turnuvasının kısa bir süre içerisinde büyük bir ilgi gördüğü de ifade ediliyor. Söz konusu turnuvada Alanyaspor futbol takımını temsil eden Onur Bulut, iyi de bir grafik sergiledi.

Korona virüs salgını sürecinde başlatılan e-futbol organizasyonu yoğun bir şekilde ilgi görmeyi başarıyor. Süper Lig heyecanını e-futbol turnuvasına yansıtan bu organizasyon geniş bir katılımının da adresi konumunda yer alıyor. Turnuvada Alanyaspor takımını temsil eden Onur Bulut ise başarılı bir performans ortaya koydu.

Süper Ligde Forma Giyen 18 Futbolcu Katıldı

Ülkemizde etkili bir şekilde ilgi görmeye başlayan e-futbol turnuvasına toplamda 18 futbolcu katılım gösterdi. Alanyaspor futbol takımı oyuncusu Onur Bulut, çeyrek finale kadar yükselmeyi de başardı. Eleme usulü olarak yapılan turnuvada Onur Bulut; Göztepe’yi yenmeyi başardı.

Son maçında Kasımpaşa temsilcisi Anıl Koç ile karşılaşan Bulut; bu maçı 1 – 0 kaybetti. Finalde ise Galatasaray takımını yenen Fenerbahçe takımı yer aldı. Fenerbahçe ile Kasımpaşa arasında oynan final mücadelesi ise yakın bir zamanda yapılacak.