Salih Uçan’dan Galatasaray’a Cevap

Galatasaray’ın ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği ancak alanyaspor ile anlaşamadığı Salih Uçan transferinde yeni gelişmeler yaşandı.

Sezon sonunda Akdeniz ekibi Alnayaspor ile sözleşmesi sona erecek olan Salih Uçan takımı Alanyaspor ile sözleşme yenilemeyi reddetti. Başarılı orta saha oyuncusunun bu nedenle gelecek dönem sarı kırmızılı formayı giyebileceği iddia edilmişti.

Salih Uçan’ın menajerinden Galatasaray transferi hakkında yöneltilen sorulara ve ortaya atılan iddialara yanıt geldi.

Alanyaspor ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan başarılı orta saha oyuncusu Salih Uçan ile ilgili olarak tecrübeli oyuncunun menajeri önemli açıklamalarda bulundu.

Öncelikli olarak Aytemiz Alanyaspor’un gelecek sezon için sözleşme yenileme teklifini reddeden 27 yaşındaki futbolcunun yeni takımı ile ilgili net bir bilgi yok.

Ara transfer döneminde Galatasaray’ın gündeminde olan fakat takımlar arasındaki anlaşmazlıklar nedeni ile transfer edilemeyen Salih Uçan’ın önümüzdeki dönem sarı kırmızılı takımda yer alması bekleniyor.

Sezon Sonu Değerlendirme Yapılacak

Başarılı oyuncunun menajeri Ömer Koray Uzun ise Salih Uçan’ın gelecek sezon Galatsaray’da oynayıp oynamayacağına dair yöneltilen sorulara cevap verdi.

Ajansspor’a konuşan başarılı orta saha oyuncusunun menajeri Ömer Koray Uzun, Salih Uçan’ın geçen sezon da iyi bir sezon geçirdiğini ve u sezon çok daha iyi bir performans sergilediğini belirtti. Hemen her hafta haftanın karmasına girdiğini belirtti.

Salih Uçan ile birçok farklı kulübün ilgilendiğini belirtti. Sezon sonunda Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesinin bittiğini ve oyuncu ile yurtdışından takımlarında ilgilendiğini söyledi. Diğer yandan oyuncunun şu an için sadece kendi futboluna baktığını söyledi.

Her Hafta Başka Kulüp Çıkıyor

Salih Uçan ile Galatasaray’ın da ilgilendiğini bildiklerini bu işin teknik ve finansal taraflarının olduğunu söyledi.

Tüm bu tekliflerin sezon sonunda değerlendireceklerini belirtti. Hemen hemen her hafta Salih Uçan’ın bir kulüp ile imza attığı haberlerinin çıktığını ve bunların nerden çıkarıldığını anlamadığını Salih ile birlikte bu haberlere güldüklerini söyledi.

Kendileri dışındaki herkesin farklı takımlar ile Salih’in transfer haberlerinin konuştuğunu belirtti. Diğer yandan bu sezon 24 maça çıkan 27 yaşındaki yıldız orta saha toplamda 2 gol ve 4 asistlik bir performans gösterdi.