Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’ndan Açıklamalar

Sezona hızlı başlayan Aytemiz Alanyaspor’un başkanı Hasan Çavuşoğlu kulübü ile ilgili soruları yanıtladı. Başkan Çavuşoğlu takımı Aytemiz Alanyaspor için ilk yarı performansından transfer söylentilerine, Erol Hoca’dan Milli Takıma birçok konuda açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu ayrıca Merih Demiral ile ilgili de dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Başkan Çavuşoğlu’ndan Alanyaspor İçin Sezon Değerlendirmesi

Ligin ilk yarısını 29 puanlar 6. sırada kapatan Aytemiz Alanyaspor’da kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu ”Lige çok iyi başladık, sonra bir düşüş yaşadık. İnişli çıkışlı bir grafik yakalamış olsak da önceli sezonlara göre güzel bir yerde ilk yarıyı tamamladık.” dedi. Başkan Ligin ikinci yarısında da başarılı grafiklerini sürdürmek istediklerini ifade etti.

Alanyaspor Oyuncuları Transfer Söylentilerine Cevaplar

Kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu başta Fenerbahçe’nin ilgilendiği iddia edilen Welliton olmak üzere oyuncuları için kendilerine iletilen bir resmi teklif olmadığını söyledi. Transfer süreci ile ilgili de ”Kulübümüze katkı sağlayacak ve oyuncunun önünü açacak tekliflere açığız.” diyen başkan teknik heyetle değerlendirilerek karar alınacağını ifade etti.

Hasan Çavuşoğlu: Merih’in Önü Açık

Aytemiz Alanyaspor ile çıkış yakalayan ve şuan Juventus’ta forma giyen Milli Yıldızımız Merih Demiral için de açıklamalar yapan başkan ”Merih için teklif geldiğinde bana danışıyorlar. İnşallah Merih’in önü açık” ifadelerini kullandı.  Ayrıca Merih’in hem yurt dışında hemde Milli Takımda ülkemizi başarıyla temsil edeceğine inandığını ifade etti.