Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut’tan Transfer Açıklaması

Sezona çok iyi bir başlangıç yapan Aytemiz Alanyaspor ara dönemi iyi değerlendirmek istiyor. Antalya’da gerçekleştirilen ara dönem kampında kameraların karşısına geçen Teknik Direktör Erol Bulut açıklamalarda bulundu. Teknik Direktör Erol Bulut ”Takımımız ilk yarıda çok iyi bir performans gösterdi. Sezonun son dönemlerinde gol yollarında sorun yaşadık bundan dolayı ara transferde hücum bölgesine katkı sağlayacak 1 – 2 oyuncu alacağız.” dedi.  Böylece Aytemiz Alanyaspor transfer gelişmeleri hakkında bilgi vermiş oldu.

Erol Bulut: Hücuma 1 – 2 Takviye Yapacağız

2019 – 2020 Cemil Usta sezonunun ilk yarısını 29 puanla 6. sırada tamamlayan Aytemiz Alanyaspor’da Teknik Direktör Erol Bulut eksikleri tespit ettiklerini ve transfer çalışmalarını başlattıklarını söyledi. Önceliklerinin gol yollarındaki sorunları çözmek için hücum bölgesine 1 veya 2 oyuncu almak olduğunu söyleyen hoca transfer için müjdeyi vermiş oldu. Hücum bölgesine gerçekleşecek transferler için görüşmelerin sürdüğünü ve kısa sürede oyuncuların takıma katılacağını da ifade etmiş oldu.

Aytemiz Alanyaspor’da Transfer Çalışmaları

Ligin ilk yarısında başarılı bir performans ortaya koyarak en iyi dönemini geçiren Aytemiz Alanyaspor’da transferde hareketlilik yaşanıyor. İlk yarıda öne çıkabn oyuncuların takımdan ayrılması hakkında ”Futbol para ile dönüyor, değerini bulan oyuncu gidebilir” diyen hoca bu oyuncuların yerini doldurmak için çalışmaların sürdüğünü ifade etti. Aytemiz Alanyaspor transfer çalışmalarının başında ise Jorquera geliyor. Daha önce Bursaspor forması giyen oyuncunun transferi için görüşmelerin sürdüğü biliniyor.