Aytemiz Alanyaspor

Aytemiz Alanyaspor Sevinçli

Süper Ligde son 5 maçta galibiyet yüzü göremeyen Aytemiz Alanyaspor galibiyet hasretini 14 Mart Cumartesi günü oynanan Gaziantep maçı ile giderdi. Gaziantepspor’u 1-0 yenen Aytemiz Alanyaspor’da bu galibiyetin ve alınan 3 puanın sevinci sürüyor. Ligin ikinci yarısına başarılı bir performans ile başlayan Aytemiz Alanyaspor’un bu dönemde yakaladığı 7 maçlık yenilmezlik serisi ligde oynadığı Gençlerbirliği maçı ile bozulmuştu. Gençlerbirliği’ne 1-0 yenilen Aytemiz Alanyaspor’un bu maçtan sonra oynadığı maçlarda istediği sonuçları alamadı.

Bu hafta oynanan Gaziantepspor maçında haftalar sonra galibiyeti bulan Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut da haftalar sonra gelen 3 puan ve galibiyet için sevinçli olduklarını söyledi.

‘’Önce Sağlık’’

Corona virüsünün yayılmasının önlenmesi kapsamında alınan önlemlerden biri maçların seyircisiz oynanmasıydı. Aytemiz Alanyaspor-Gaziantepspor maçı da seyircisiz oynandı ve Aytemiz Alanyaspor’un stadında oynanan maçın seyircisiz olması ile ilgili de Erol Bulut açıklama yaptı. Erol Bulut Gaziantepspor karşısındaki mücadelede taraftarlarını sahada görmek istediklerini taraftarlarının desteğinin kendileri için en büyük motivasyon olduğunu ama sağlığın her şeyden önemli olduğunu söyleyerek önce sağlık dedi.