Caulker

Caulker’in Galibiyet Golü

Aytemiz Alanyaspor’un Gaziantepspor karşısındaki tek golünü atan Caulker bu golü ile takımına galibiyeti getirmiş ve 3 puan almasını sağladı. 14 Mart Cumartesi günü oynanan maçta Aytemiz Alanyaspor Gaziantepspor’u Caulker’in golü ile 1-0 yenmişti. Caulker’in önceki haftalarda Aytemiz Alanyaspor’un oynadığı maçlarda istemden yaptığı hatalar takımına maç kaybettirmişti. Caulker’in takımının önceki maçlarındaki başarısız sonuçlarında payı olduğunu düşünse de bu hafta attığı gol Aytemiz Alanyaspor’a 3 puanı getiren ve uzun haftalar sonra takıma galibiyeti getiren goldü.

2 Maçta 2 Penaltı Kararı

Aytemiz Alanyaspor’un Sivasspor ile oynadığı süper lig 23. Hafta maçında Caulker’in yaptığı cezalı hareket sonucu Sivasspor lehine penaltı kararı verilmişti. Penaltı golü ile Aytemiz Alanyaspor Sivasspor’a 1-0 yenik olarak maçtan ayrılmıştı.

Ligde 24. Hafta maçında ise Aytemiz Alanyaspor Beşiktaş ile karşılaşmış ve Caulker’in hareketi bu maçta da Beşiktaş lehine penaltı kararı verilmesine yol açmıştı. Bu penaltı golü ile Aytemiz Alanyaspor Beşiktaş’a 2-1 yenilmişti.

Sivasspor ve Beşiktaş maçlarında penaltı kararlarının sebebi olarak kendini gören Caulker çok üzülmüş ve penaltıların kendi suçu olduğunu söylemişti. Caulker’in bu hafta Gaziantepspor’a attığı takımına galibiyeti getiren gol Caulker’in üzüntüsünü unutturdu.