Aytemiz Alanyaspor'un Rakibi

Aytemiz Alanyaspor Yeni Malatyaspor Maçına Hazırlanıyor

Süper Ligin 20. Hafta maçında Aytemiz Alanyaspor’un rakibi Yeni Malatyaspor olacak. Aytemiz Alanyaspor’un kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde oynanacak olan maç Alanya Oba Stadında 02 Şubat Pazar günü oynanacak.

Aytemiz Alanyaspor ligin ikinci yarısındaki başarılı performansını ve aldığı galibiyetleri sürdürmek istiyor. 19. Hafta maçında Kasımpaşa’yı yenen futbolcular Yeni Malatyaspor’u da puan alamadan evine göndermek istiyor. Aytemiz Alanyaspor Yeni Malatyaspor maçına bugün yaptığı antrenman ile hazırlandı. Antrenman takımın teknik direktör Erol Bulut’un yönetimiyle yapıldı. Futbolcular ısınma hareketleri ile antrenmana başladı ve kondisyon hareketleri, pas çalışmaları ile devam etti. Aytemiz Alanyaspor’lu futbolcular antrenmanı çift kale maç ile bitirdiler.

Aytemiz Alanyaspor’dan Depremzedelere Destek

Yeni Malatyaspor maçının Aytemiz Alanyaspor için ayrı bir önemi var. Aytemiz Alanyaspor’un rakibi Yeni Malatyaspor ile yapacapı bu maçın bütün geri Elâzığ depremzedelere bağışlanacak. 24 Ocak Cuma günü Elazığ’da meydana gelen ve can kaybına yol açan deprem felaketi ile binlerce kişi evsiz kaldı. Aytemiz Alanyaspor Yeni Malatyaspor maçının gelirini Elâzığ depreminde zarar görenlere bağışlayarak ufak da olsa bir katkı sağlamak istiyorlar. Aytemiz Alanyaspor yönetimi ve futbolcular örnek davranışları sebebiyle buruk bir heyecan içindeler.

Aytemiz Alanyasspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut taraftarları ve Alanyalıları maça davet ederek yardımda bulunmalarını rica etti. Erol Bulut taraftarların statta boş yer bırakmamalarını ve Aytemiz Alanyaspor’un kendisine yakışanı yapacağını söyledi.