Erol Bulut

Erol Bulut’a Sürpriz Pasta

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut 31 Ocak’ta doğum gününü kutladı. Erol Bulut’a sürpriz yapmak isteyen Aytemiz Alanyaspor futbolcuları teknik direktörlerine sürpriz bir doğum günü düzenlediler. Alanyaspor Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde bugün yapılan antrenman sırasında Erol Bulut’a doğum günü sürprizi yapıldı. Erol Bulut’un eşi ile çocuklarının resminin bulundu bir pasta ile doğum günü sürprizi hazırlayan Aytemiz Alanyaspor’lu futbolcular teknik direktörlerine unutamayacağı bir doğum günü sürprizi yaptılar.

45 yaşına başan Erol Bulut bu anlamlı doğum günü pastasını Aytemiz Alanyaspor’un kaptanı Efecan Karaca’yla kesti. Anlamlı doğum günü sürprizi karşısında çok mutlu olan Erol Bulut futbolcuların ve çalışanların doğum günü tebriklerini kabul etti.

Erol Bulut’tan Çağrı

Aytemiz Alanyaspor Süper Ligin 20. Hafta maçında 02 Şubat Pazar günü Yeni Malatyaspor ile karşılaşacak. Aytemiz Alanyaspor’un sahasında oynanacak maçın geliri kulüp yönetimin kararı ile Elâzığ depreminde zarar gören depremzedelere bağışlanacak. Bu anlamlı destek ile ilgili olarak Ayteniz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut’un taraftarlarına maça gelip destek olmaları yönünde bir çağrısı da bulunuyor. Maça gelecek her bir taraftar Elâzığ depremzedelerine destek sağlayacak.