Aytemiz Alanyaspor

Aytemiz Alanyaspor’a Taraftar Desteği

Galatasaray’ı Ziraat Türkiye Kupasından eleyip yarı finale çıkan Aytemiz Alanyaspor tarihinde ilk defa Türkiye Kupasında finale çıkmanın sevincini yaşıyor. Ziraat Türkiye Kupasında finale adını yazdırmak isteyen Aytemiz Alanyaspor’un Süper Ligdeki başarılı performansı da takımı şampiyon adayı yapıyor. Süper Ligde üst üste aldığı 5 galibiyet ile de Aytemiz Alanyaspor’un tarihinde olmamış bir ilk gerçekleşti.

Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Ligdeki başarılı performansı ile taraftarlarını da sevindiren Aytemiz Alanyaspor Süper Lig 22. Hafta maçında Gençlerbirliği ile karşılaşacak. Aytemiz Alanyaspor’un kendi sahasında oynayacağı bu maçla ilgili olarak Aytemiz Alanyaspor’un Başkanı Hasan Çavuşoğlu özellikle taraftarlardan destek istedi. Hasan Çavuşoğlu Aytemiz Alanyaspor’un taraftarlarının Galatasaray ile oynadıkları kupa maçında kendilerine desteklerinin çok güçlü olduğunu belirtti ve taraftarlara teşekkür etti. Hasan Çavuşoğlu 16 Şubat Pazar günü (yarın) oynayacakları Gençlerbirliği maçında da taraftarların sahada olmalarını ve kendilerine destek vermelerini isteyerek her maçta taraftarlara ihtiyaçları olduklarını ve en büyük motivasyonun taraftar olduğunu sözlerine ekledi.

‘’Yasal İşlem Yapılacak’’

Kulüp Başkanı Türkiye Kupası finalinde Aytemiz Alanyaspor2un rakibinin Antalyaspor olmasıyla ilgili de açıklamalar yaptı. Antalya’nın iki önemli takımının finalde oynamasının önemli bir ayrıntı olduğunu vurgulayan Hasan Çavuşoğlu bu konuda Antalyaspor ya da Aytemiz Alanyaspor aleyhine eleştiri yapılmamasını söyledi. Sosyal medyada bu konu ile takımlar aleyhine ve hakaret içerikli paylaşım yapanlar ile ilgili yasal işlem yapılacağı konusunda da uyarı yaptı.