corona virüsü

Aytemiz Alanyaspor’da Covid-19 İzni

Süper lig başta olmak üzere bütün lig maçlarının corona virüsü covid-19 sebebiyle ertelenmesi sonucu Aytemiz Alanyasporlu futbolculara izin verildi. Aytemiz Alanyaspor yönetimi covid-19’un yayılmasının ve bulaşmasının önlenmesi için futbolculara ve kulüp çalışanlarına 4 gün izin verdi. Aytemiz Alanyaspor Kulübü yönetiminden yapılan açıklamaya göre futbolcular 4 gün izin kullandıktan sonra 24 Mart Salı günü antrenmanlara başlanacak.

Aytemiz Alanyaspor yaptığı açıklamada insan sağlığının her şeyden öncelikli olduğunu vurgulayarak futbolculara bu izin süresi içinde evde kalmaları ve yurtdışına çıkmamaları konusunda da uyardı. Covid- 19 salgını başta ülkemiz olmak üzere dünyada 10 binden fazla kişinin ölümüne yol açtı ve salgın yayılmaya devam ediyor.

Aytemiz Alanyaspor Medipol Başakşehir ile Karşılaşacaktı

Lig maçları covid-19 salgını sebebiyle ertelenmeseydi Aytemiz Alanyaspor ligde bu hafta Medipol Başakşehir ile karşılaşacaktı. Süper Ligde ikinci sırada bulunan Medipol Başakşehir ligde bu sezon şampiyonluk konusunda iddialı takımlarında biri ve zirve yarılında Trabzonspor ile yarışıyor. Aytemiz Alanyaspor’un deplasmanda oynayacağı Medipol Başakşehir maçının sonucu bu haftanın en çok merak edilen maçıydı. Aytemiz Alanyaspor son haftalarda yakaladığı yükseliş performansını Medipol Başakşehir takımını yenerek sürdürmek istiyordu.