Erol Bulut

Cisse ve Fenerbahçe İddialarına Yanıt

Fenerbahçe’nin Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut transferi ile ilgili olarak hareket geçtiği ve teknik adam ile Papiss Cisse’nin de Fenerbahçe’ye gideceği son günlerde transfer haberleri arasındaydı. Erol Bulut’a bu konu sorulduğunda teknik adam gündeminin bu olmadığını söylese de transferde adı geçen Cisse’nin menajeri konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Cisse’nin menajeri Çağlar Merker içinde bulunduğumuz zamanın transfer görüşmelerinin başladığı zaman olduğunu fakat civid-19 salgını nedeniyle bu sürecin henüz başlamadığını ve önümüzdeki dönem ile ilgili olarak da konuşmanın erken olduğunu söyledi.

Çağlar Merker Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferi ile Cisse’nin de Fenerbahçe’ye transferinin ihtimal dahilinde olduğunu söyledi. Çağlar Merker şu an Cisse’ye Fenerbahçe’den gelen bir teklif olmadığını Aytemiz Antalyaspor ile sözleşme uzatma görüşmeleri yaptıklarını da söyleyerek transfer ile ilgili olarak konuşmanın erken olduğunu da sözlerine ekledi.

Cisse’nin menajeri dünyada ve ülkemizde hayatı durma noktasına getiren covid- 19 salgını sebebiyle transfer gelişmelerinde de her şeyin durduğunu ve bir adım atılamayacağını ifade etti.