Süper Lig 22. Hafta

Aytemiz Alanyaspor’da Mağlubiyet Üzüntüsü

Aytemiz Alanyaspor’un Süper Lig 22. Hafta maçında 16 Şubat Pazartesi günü Gençlerbirliği’ne 0-1 yenilmesi Aytemiz Alanyaspor takımında ve taraftarlarda büyük üzüntü yarattı. Hafta içi Ziraat Türkiye Kupasında Galatasaray’ı çeyrek finalde eleyerek yarı finale yükselen Aytemiz Alanyaspor Gençlerbirliği maçındaki yenilgi ile sevinci yarım kaldı. Aytemiz Alanyaspor’un aldığı bu yenilgi lig maçlarındaki kesintisiz galibiyet serisine de son verdi.

Aytemiz Alanyaspor’un kendi sahasındaki Gençlerbirliği maçına çıkışta Aytemiz Alanyaspor taraftarları takımlarını meşale yakarak statta karşıladılar. Takımlarının Ziraat Türkiye Kupasındaki başarısını kutlayan ve takımlarına bu şekilde destek olan taraftarların bu anlamlı hareketi Aytemiz Alanyaspor takımında mutluluk yarattı. Taraftarlarının bu güzel hareketlerinin karşılığında maçtan yenilgi ile ayrılmak Aytemiz Alanyaspor’u daha çok üzdü.

‘’Hatalarımızdan Ders Alacağız’’

Aytemiz Alanyaspor’un Teknik Direktörü Erol Bulut Gençlerbirliği yenilgisi ile ilgili yaptığı açıklamada alınan sonuçla ilgili olarak üzgün olduklarını söyledi. Erol Bulut bu yenilgi ile ilgili olarak kupa maçından dolayı yorgun oldukları gibi bir bahanelerinin olmadığını söyleyerek maçta hatalar yaptıklarını önemli olanın bu hatalardan ders alıp aynı hataları tekrarlamamak olduğunu sözlerine ekledi.