Antalya

Beşiktaş’tan N’Skala Açıklaması

Süper Ligde Antalya temsilcisi iki takımdan biri olan Aytemiz Alanyaspor corona virüsü önlemi olarak lig maçlarına verilen aranın ardından takım halinde antrenmanlara başladı. Kulübün tesislerinde Erol Bulut yönetiminde başlayan antrenman çalışmalarında sosyal mesafe be hijyen/dezenfekte kurallarına uyulması konusunda ekstra özen gösteriliyor.

Aytemiz Alanyaspor’un sezon sonunda sözleşmesi bitecek futbolcuları arasında bulunan Fabrice N’Skala’nın ise Fenerbahçe ve Beşiktaş’a transfer haberleri gündemdeki yerini koruyor. N’Skala’nın sosyal medya paylaşımları ve yaptığı açıklamalara göre olan çıkarımlardan Beşiktaş’a transfer olacağı ihtimali daha yüksek görülürken Beşiktaş’tan gelen açıklama da bu ihtimali güçlendirdi.

‘’Henüz Sözleşme İmzalamadık’’

Siyah beyazlı takımın as başkanı Emre Kocadağ N’Skala ile transfer görüşmeleri yaptıklarını açıkladı. Emre Kocadağ Beşiktaş’ın gerekli önlemleri alıp antrenmanlara başladığını söyleyerek N’Skala ile görüşme halinde olduklarını şu an anlaşma ya da sözleşme imzalanma aşamasında olmadıklarını ve görüşmelerin sürdüğünü ifade etti. Beşiktaş As Başkanının yaptığı bu açıklama N’Skala’nın yakın zamanda Beşiktaş’a transferinin gerçekleşeceğini düşündürürken Aytemiz Alanyaspor’un da N’Skala ile bu hafta sözleşme yenilenmesi ile ilgili görüşeceği biliniyor.