Fabrice N'skala

N’Skala’dan Transfer Açıklaması

Aytemiz Alanyaspor’un Kongolu futbolcusu Fabrice N’Skala Fenerbahçe’ye ya da Beşiktaş2a transfer iddiaları ile gündeme geliyor. N’Skala’nın Beşiktaş’a transfer olması ve siyah beyaz formayı giyme ihtimali daha yüksek görünse de şu ana kadar N’Skala’dan net bir cevap gelmedi.

N’Skala Fenerbahçe yad Beşiktaş’a transferi konusunda iki takımında büyük takımlar olduğunu ve hangi takım kendisini daha çok isterse ona göre karar verebileceğini söyledi. Beşiktaş’ın teknik direktörü Sergen Yalçın N’Skala’nın daha önce beraber çalıştığı bir teknik direktör ve Sergen Yalçın’ın da etkisiyle 29 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş’a daha yakın olduğu düşünülüyor. N’Skala Sergen Yalçın’ın iyi ve Beşiktaş’ta başarılı olacak bir teknik direktör olduğunu vurgularken teknik adamın takıma kendini dinlettiren bir hoca olduğunu söyledi.

‘’Erol Bulut Alman Gibi’’

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü olan ve Fenerbahçe’ye transfer iddiaları ile gündeme gelen Erol Bulut’un farklı görüşleri, farklı bakış açısı olan bir teknik adam olduğunu söyleyen N’Skala Erol Bulut’un Alman gibi futbolu kokladığını söyledi. N’Skala Aytemiz Alanyaspor teknik direktörünün maçtan önce rakibi en ince ayrıntısına kadar kendilerine anlattığını ve sıkı çalışan bir adam olduğunu belirterek büyük takımların Erol Bulut’u transfer etmek istemesinin normal olduğunu ifade etti.