Dışişleri Bakanı

Mevlüt Çavuşoğlu Alanyaspor’a Destek İstedi

Aytemiz Alanyaspor ile ilgili olarak Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ilginç açıklamalar yaptı. Bir davette konuşan Mevlüt Çavuşoğlu Aytemiz Alanyaspor’un yalnız bırakıldığını ve Alanyaspor’a sahip çıkılması gerektiğini söyledi. Mevlüt Çavuşoğlu ile Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu kardeşler ve Mevlüt Çavuşoğlu için Aytemiz Alanyaspor’un ayrı bir önemi var.

Mevlüt Çavuşoğlu abisi Hasan Çavuşoğlu’nun kulüp başkanı olduğu Aytemiz Alnayaspor’un Süper Ligdeki tek ilçe takımı olduğunu söyleyerek tek ilçe takımı olmasıyla beraber başarılı bir ilçe takımı olduğunu söyledi. Mevlüt Çavuşoğlu Aytemiz Alanyaspor’un aldığı başarılı sonular ile Süper Ligde üst sıralara çıkacağına inandığını ama Alanyaspor’un maçlarında trübünlerin boş olmasına şaşırdığını açıkladı. Aytemiz Alnayaspor’un maçlarında taraftar desteğinin önemli olduğunu belirten Mevlüt Çavuşoğlu Alanyaspor taraftarlarını maçlara davet etti.

Alanyaspor’un Para Sorunu Yok

Mevlüt Çavuşoğlu kendisine Alanyaspor ve Alanya ile ilgili gelen her talebi ve öneriyi incelediğini, talepleri gerçekleştirmek için elinden geleni yatığını da sözlerine ekledi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Alanyaspor taraftarlarını Alanyaspor’u desteklemeye davet ederken Alanyaspor’un parasal bir sıkıntısı olmadığını sadece taraftar desteğine ihtiyacı olduğunu söyledi.