Antalyaspor

Aytemiz Alanyaspor’da Antrenmanlara Devam

Süper Ligde Antalyaspor ile Antalya’yı temsil eden Aytemiz Alanyaspor lig maçlarının ertelenmesi ile tesislerde antrenman yapmaya ara vermişti. Aytemiz Alanyasporlu futbolcular teknik direktör Erol Bulut’un hazırladığı programı evde uyguluyorlardı. Kulübün tesislerinde antrenman yapmak isteyen futbolcular ise tek olarak tesislerde antrenman yapabiliyorlar.

Türkiye Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil tarafından, Gençlik ve Spor Bakanı ve Türkiye Futbol federasyonu ile yaptığı toplantı sonucu haziran ayında lig maçlarının başlamasının mümkün olabileceği açıklanmıştı. Aytemiz Alanyaspor Kulübü de takım futbolcuları ve teknik kadro ile yaptıkları toplantı sonucu bir süre daha evde antrenman programına devam etme kararı aldı.

Erol Bulut İstanbul’dan Geldi

Aytemiz Alanyaspor’da yapılan toplantıya teknik direktör Erol Bulut İstanbul’da bulunduğu için Alanya’ya gelerek toplantıya katıldı. Futbolcuları evde yaptıkları antrenmanlara devam etmeleri ama daha organize olarak ve daha detaylı bir antrenman yapmaları istendi. Turuncu yeşil renklere sahip kulüp futbolcuları kilo ve beslenmelerine dikkat etmeleri konusunda da uyardı. Lig maçlarının haziran ayında başlaması ihtimaline karşı birçok kulüp takım antrenmanlarına başlama tarihi belirlerken Aytemiz Alanyapor’un takım olarak antrenmana ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı.