Alanyaspor teknik direktörü

Erol Bulut Kalıyor mu?

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut’un sezon sonunda sözleşmesi bitiyor ve Erol Bulut henüz sözleşmesini yenilemedi. Sözleşme yenilenmesi ile ilgili bir hareketin de bulunmaması teknik adamın gelecek sezon Aytemiz Alanyaspor’da olmama ihtimalini akıllara getiriyor. Teknik direktör arayışı süren Fenerbahçe’nin aday olarak da eski futbolcuları Erol Bulut üzerinde yoğunlaşmaları Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörünün Fenerbahçe’ye transfer olacağı haberlerini ortaya çıkardı. Erol Bulut’a Fenerbahçe transferi sorulduğunda teknik adam şu anda tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor olduğunu söylüyor fakat sözleşmesini de yenilemiyor.

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörünün yeni sezonda da takımda kalacağı sözleşmenin yenilenmesi için hazırlıkların yapıldığı ve Erol Bulut’un Antalya temsilcisi takımı Avrupa’da mücadele etmek için hazırlayacağı iddia edildi.

‘’Fenerbahçe’den Teklif Yok’’

45 yaşındaki teknik direktör yaptığı açıklamalarda kendini geliştirmek için devamlı çalıştığını ve Türkiye’de Avrupa’da büyük takımları çalıştırmaya da hazır olduğunu ifade etmişti. Erol Bulut’un bu açıklamaları Fenerbahçe’ye yeşil ışık yakması olarak yorumlansa da teknik adam ısrarla Fenerbahçe’den kendisine bir teklif gelmediğini söylüyor. Aytemiz Alanyaspor’un Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferini kendilerini gururlandıracağını söylemiş ve bir anlamda transfere izin vermişti.