Fabrice N'Skala

‘’Beşiktaş’ın Yaptığı Etik Değil’’

Aytemiz Alanyaspor’un Fabrice N’Skala ile sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın transfer etmek istediği 29 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş transferinin kesinleştiği iddia ediliyor. N’Skala ile henüz sözleşme imzalanmadı ama Beşiktaş Kulübü başkanı Ahmet Nur Çebi’nin yaptığı açıklama Aytemiz Alanyaspor cephesinde tepkiye neden oldu. Ahmet Nur Çebi Beşiktaş olarak sezon sonunda sözleşmesi bitecek bir futbolcu ile transfer görüşmesi yaptıklarını ve Aytemiz Alanyaspor’un elini çabuk tutmasını söyledi. Ahmet Nur Çebi’nin bu açıklaması N’Skala’yı işaret ediyordu.

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise N’Skala’ya Beşiktaş tarafından yapılan teklif şeklinin etik olmadığını söyledi.

‘’N’Skala’nın Aklını Çeldiler’’

Hasan Çavuşoğlu N’Skala ile kulüp olarak 3 kez sözleşme yenilenmesi konusunda görüştüklerini ve N’Skala’nın yeni sezonda Aytemiz Alanyaspor’da kalması üzerinde anlaştıklarını anlattı. Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı N’Skala ile yeni sözleşmenin hazırlandığını ve futbolcunun sözleşmeyi avukatı ile inceleme sürecinde olduğunu ifade etti. Hasan Çavuşoğlu bu süreçte Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın ve Beşiktaş Yönetimi’nin futbolcunun aklını çeldiğini ve Beşiktaş2a transfer için görüştüklerini belirtti.

N’Skala ise sosyal medya hesaplarından Aytemiz Alanyaspor’u takip listesinden çıkardı.