2019-2020 futbol

Hasan Çavuşoğlu’ndan Fenerbahçe Açıklaması

Aytemiz Alanyaspor 2019-2020 futbol sezonunda başarılı bir grafik yakaladı. Ligde puan sıralamasında uzun süre ilk 4 sırada yer alan Antalya ekibi son maçlarında puan kaybetse de başarılı performansını sürdürüyor. Son maçında Ankaragücü’nü 4-1 yenen Aytemiz Alanyaspor sezon sonunda ligi de ilk 4 sırada bitirmeyi hedefliyor. Aytemiz Alanyaspor Ziraat Türkiye Kupası’nda da finale yükseldi ve finalde Trabzonspor ile karşılaşacak. Antalya temsilcisinin Ziraat Türkiye Kupası’nda final oynaması kulüp tarihinde ilk defa yakaladığı bir başarı oldu.

Aytemiz Alanyaspor’un yükselen grafiğinde teknik direktör Erol Bulut’un başarısı ve takım tarafından sevilmesinin önemi büyüktür. Sezon sonunda Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sona eren Erol Bulut kulüp ile sözleşmesini henüz yenilemedi ve yeni sezonda Fenerbahçe’de olacağı iddiaları yine ortaya çıktı. Erol Bulut ısrarla Fenerbahçe ile bir transfer görüşmesi olmadığını ve tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor olduğunu açıklıyor. Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu da Erol bulut ve Fenerbahçe ile ilgili olarak bir transferin şu anda söz konusu olmadığını söyledi.

‘’Yalan Haber’’

Hasan Çavuşoğlu Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferi haberlerinin yalan ve gerçeği yansıtmayan haberler olduğunu söyledi. Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Erol Bulut’un takımın başında olduğunu ve Fenerbahçe ile görüşme olmadığını belirtti.

Güncel Yazılar