covid 19

Hasan Çavuşoğlu – Ali Koç Görüşmesi

Corona virüsü covid 19 sebebiyle lig maçlarına ara verildiği bu günlerde Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut sıklıkla Fenerbahçe’ye transferi ile gündeme geliyor. Eski Fenerbahçeli futbolcu olan Erol Bulut’un Fenerbahçe’nin teknik direktör adayları arasında ilk sırada olduğu ve Ali Koç’un da bu transfere onay verildiği iddia edilmişti.

Erol Bulut ısrarla Fenerbahçe’den kendisine teklif gelmediğini ve tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor’un başarısı olduğunu söylüyordu.  Sezon sonunda Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi bitecek olan teknik adamın sözleşmesini yenilememesi de kafaları karıştırmıştı. Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu bu konu ile ilgili yeni bir açıklama yaparak Ali Koç ile bir görüşme yaptığını açıkladı.

‘’Bu Haberler Dedikodu’’

Hasan Çavuşoğlu, Erol Bulut’un kendisine bir teklif gelmediğini söylediğini ve Ali Koç ile yaptığı telefon görüşmesinde bu konuyu Ali Koç’a sorduğunu söyledi. Ali Koç’un bir teklifin söz konusu olmadığını ve bu haberlerin dedikodu olduğunu söyleyen Hasan Çavuşoğlu Erol Bulut ile sezon sonuna kadar sözleşmeleri olduğunu da hatırlattı. Aytemiz Alanyaspor Başkanı teknik direktöre büyük bir takımdan ya da Avrupa’dan teklif gelmesi halinde bu transfere destek vereceklerini ve bunun kendilerini gururlandıracağını bir kez daha tekrar etti.