Erol Bulut

Çağdaş Atan’ın Başarısı

Sezon sonunda Erol Bulut Aytemiz Alanyaspor teknik direktörlük görevinden ayrılmış ve Fenerbahçe’ye transfer olmuştu. Erol Bulut’un ayrılmasının ardından Antalya ekibi teknik direktörlük görevi için Çağdaş Atan ile sözleşme imzaladı. Süper Ligde yeni sezona Sivasspor’u deplasmanda 2-0 yenerek başlayan Aytemiz Alanyaspor’da Çağdaş Atan da ilk galibiyetini almış oldu.

Çağdaş Atan, Aytemiz Alanyaspor Sivasspor maçı sonrası yaptığı açıklamada ilk olarak futbolcuları tebrik etti ve başarılı performansından dolayı futbolcuları tebrik etti. Teknik adam 2020-2021 futbol sezonuna galibiyetle başlangıç yapmak istediklerini ve bu isteklerini de gerçekleştirdiklerini söyledi.

’Amacımız Daha Çok Topa Sahip Olmak’’

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Sivasspor maçına hazırlanırken, Sivasspor’un iki özel turnuva maçını izlediklerini ve bu maçlardan rakiplerini iyi analiz ettiklerini belirtti. Çağdaş Atan takım olarak amaçlarının maç boyunca topa sahip olmak ve bunu da karşı takıma kabul ettirmek olduğuna dikkat çekti. Çağdaş Atan karşılaşmada Sivasspor’un hücum ile kendilerini sıkıştırdıklarını ama bu taktiğe de iyi karşılık verdiklerini ve bu karşılık ile maçı kazandıklarını ifade etti. Teknik adam daha iyi ve daha agresif oynamak ve maçta daha çok sahip olma amacında olduklarını bunları gerçekleştirmek için çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar