Erol Bulut

Erol Bulut Fenerbahçe’ye mi Gidiyor?

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut ismi son günlerde Fenerbahçe takımı ile anılmaya başlanmıştı. Erol Bulut’un Fenerbahçe ile görüştüğü ve Fenerbahçe ile anlaşacağı haberleri futbol dünyasında çok konuşuluyor. Fenerbahçe’nin teknik direktör Ersun Yanal ile çalışmayı bırakıp yollarını ayırdıktan sonra sarı lacivertli kulübün Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut ile yola devam edeceği söyleniyordu.

Haberlerin ortasındaki kişi Erol Bulut’a bu konu sorulduğunda teknik adam Fenerbahçe’ye gitmesi gibi bir olayın olmadığını ve şu anda tek önceliğinin Aytemiz Alanyaspor olduğunu söyledi.

‘’Ali Koç Beni Aradı’’

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu da telefon ile katıldığı bir spor programında kendisine sorulan Erol Bulut ve Fenerbahçe sorularına cevap verdi. Hasan Çavuşoğlu Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye gitme konusunun çok konuşulduğunu ama Erol Bulut’un Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü olduğunu ve böyle devam edeceğini söyledi. Hasan Çavuşoğlu Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un da bu konuyla ilgili kendisini aradığını Ali Koç’un bu konuşulan konulara inanmadığını kendisine sorduğunu ve Ali Koç’un da rahatsızlık duyduğunu ifade etti. Hasan Çavuşoğlu Fenerbahçe’nin Erol Bulut’la çalışmak gibi bir talebinin olmadığını Erol Bulut’un da Aytemiz Alanyaspor’dan ayrılmak gibi bir düşüncesinin olmadığını sözlerine ekledi.