Fenerbahçe

Fenerbahçe Erol Bulut ile Anlaştı mı?

Süper Ligde kötü bir sezon geçiren Fenerbahçe yeni sezon için teknik direktör arayışında ve Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut’u transfer etmek istiyordu. Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut’a Fenerbahçe’nin bu transfer düşüncesi sorulduğunda teknik adam kendisine gelen bir teklif olmadığını söyleyerek tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor olduğunu belirtmişti.

Erol Bulut’un bu açıklamalarına rağmen Fenerbahçe’nin Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü ile büyük oranda anlaşmaya vardığı öğrenildi. Sarı lacivertli ekip Erol Bulut’u teknik direktör olarak kadrosuna dahil ettikten sonra Erol Bulut’un üstü olarak sportif direktör de transfer edeceği ve böyle bir çalışma programı yapılacağı konuşuluyor.

Erol Bulut’a Ali Koç’tan Onay

Fenerbahçe’nin sportif direktör olarak da Lucescu, Daum ve Zico düşünülen adaylar arasında bulunuyor. Sportif direktör adayları arasında bulunan Lucescu geçmişte Fenerbahçe’de teknik direktörlük yapmıştı. Erol Bulut da geçmişte sarı lacivertli takımda forma giymiş bir futbolcuydu. Sarı lacivertli ekibin sportif direktörlük görevi ile Erol Bulut’un üzerindeki yükü hafifletmek ve teknik adamın performansını arttırmak istiyor. Fenerbahçe Kulübü’nün Başkanı olan Ali Koç’un da Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferi konusunda onay verdiği alınan haberler arasındadır.

Bu durumda Aytemiz Alanyaspor’un ve Erol Bulut’un ne açıklama yapacağı merak ediliyor.