Alanyaspor teknik direktörü

Fenerbahçe Erol Bulut’ta Israrlı

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferi iddiaları gündemdeki yerini koruyor. Süper ligde başarısız bir sezon geçiren Fenerbahçe teknik direktör arayışını sürdürüyor ve sarı lacivertli kulübün teknik direktör olarak ilk tercihinin Erol Bulut olduğu biliniyor. Erol Bulut’a lig maçları devam ederken sorulmuş ve teknik adam tek düşüncesinin Aytemiz Alnyaspor’un ligi iyi bir yerde bitirmesi olduğunu söylemişti.

Fenerbahçe’nin Erol Bulut’u takımın başına getirmekte ısrarcı olduğu 45 yaşındaki Erol Bulut’un da bir zamanlar Fenerbahçe forması giymiş olmasının da etkisiyle bu duruma yeşil ışık yaktığı biliniyor.

Erol Bulut’un Geçmiş Olsun Mesajları

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut Fenerbahçe transferi ile ilgili şu anda bir yorum yapmazken sosyal medya hesabından spor dünyasında corona virüsüne yakalanan kişilere geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Erol Bulut 1 kulüp personelinde covid-19 çıkan Kayserispor Kulübü ile yine covid-19 testi pozitif çıkan Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’a geçmiş olsun dileklerini iletti ve acil şifalar diledi.

Erol Bulut son olarak Fenerbahçe’nin eski kalecisi Rüstü Reçber’in covid-19 testinin pozitif çıkması sonucu Rüştü Reçber’e geçmiş olsun mesajı yayınladı. Erol Bulut, Rüştü Reçber’e geçmiş olsun dileklerini iletirken eski takım arkadaşı olduğunu da mesajında belirtti.