Fenerbahçe

Erol Bulut’tan Fenerbahçe Açıklaması

Süper Ligde kötü bir sezon geçiren Fenerbahçe önümüzdeki sezon için teknik direktör arayışını sürdürüyor. Fenerbahçe’nin teknik direktör olarak ilk tercihini Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut’tan yana kullanacağı son günlerde sıklıkla gündeme gelen bir haber oldu. Erol Bulut’un eski bir Fenerbahçe futbolcusu olduğu biliniyor ve Aytemiz Alanyaspor’da başarılı bir sezon geçiren Erol Bulut’un Fenerbahçe’nin başına geçmesi yüksek ihtimalle olabilecek gibi duruyor.

1 ay önce de aynı haberlerin ortaya çıkması ile Erol Bulut bu konuda bir açıklama yapmış ve kendisine Fenerbahçe’den gelen bir teklif olmadığını o süreçte tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor’un ligi iyi bir yerde bitirmesi olduğunu söylemişti.

Corona virüsü sebebiyle lig maçlarının ertelenmesi ile tekrar gündeme gelen Fenerbahçe’nin Erol Bulut’u transfer etme isteği ile ilgili olarak Erol Bulut tekrar bir açıklama yaptı.

‘’Teklif Gelmesini Doğru Bulmuyorum’’

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Fenerbahçe’nin kendisini transfer etmesi ile ilgili olarak kendisine bir teklif ya da görülme talebi gelmediğini söyledi. Erol Bulut Fenerbahçe ya da başka bir kulüpten bir teklif gelse bile bunun doğru bir hareket olmadığını şu anda Aytemiz Alanyaspor’un başarısı için çalıştığını bu konuların daha sonraki süreçte gündeme gelebileceğini söyledi.

Erol bulut son olarak herkese corona virüsü önlemleri kapsamında evde kalmalarını da rica etti.