covid-19

Hasan Çavuşoğlu Doğada Nefes Alıyor

Corona virüsü covid-19 sebebiyle lig maçlarının ertelenmesi ile Aytemiz Alanyaspor’un Başkanı Hasan Çavuşoğlu virüsten korunmak için kendini doğaya attı. Hasan Çavuşoğlu bahçesinde yetiştirdiği sebze ve meyveler ile ilgilenmeye başladı ve bu faaliyeti ile kendini doğal karantinaya da almış oldu. Bahçesinde muz serası da yapacak olan Hasan Çavuşoğlu muz serası ile bahçesinde de hazırlıklara başladı.

Hasan Çavuşoğlu ülke ve dünya olarak olağanüstü bir dönemden geçtiğimizi vurgulayarak önlemlere ve tedbirlere uymamız gerektiğini söyledi. Aytemiz Alanyaspor’un Başkanı toprakla iç içe büyüdüğünü ve yörük bir aileden geldiğini söyleyerek toprağa dokunmadan yaşamı düşünmediğini ve stresini toprakla uğraşarak attığını söyledi. Hasan Çavuşoğlu her sağlık sorununa şifanın doğada olduğunu da ifade etti.

‘’Sağlık Bakanı ve Cumhurbaşkanı’na Teşekkürler’’

Hasan Çavuşoğlu lig maçlarının corona virüsü sebebiyle ertelenmesi sonucu kendisinin bahçe işleri ile uğraştığını kendisini doğada bulduğunu söyledi. Aytemiz Alanyaspor’un Başkanı corona virüsünün yayılmasının durdurulması ve minimum zararla bu süreci atlatmayı dilediklerini söyleyerek Sağlık Bakanı’nın ve Cumhurbaşkanı’nın aldığı önlemler sayesinde en hafif hasarla atlatacağımıza inancının tam olduğunu da sözlerine ekledi.

Hasan Çavuşoğlu son olarak Cumhurbaşkanı ve Sağlık Bakanı’na tüm çabaları için teşekkür etti.