Erol Bulut

Hasan Çavuşoğlu’nun Açıklamaları

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut son günlerde Fenerbahçe’ye transferi ile ilgili olarak sıklıkla gündeme geliyor. Fenerbahçe Kulübü tarafından teknik adamın transferi ile ilgili olarak anlaşıldığı tarzında bir açıklama yapılıyor ve Ali Koç’un da bu transfere onay verdiği açıklandı. Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü ise sarı lacivertli kulüpten kendisine bir teklif gelmediğini ve bu dönemde Aytemiz Alanyaspor ile ilgilendiğini belirtmişti.

Teknik adamın Fenerbahçe’ye transferi konusunda Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu da açıklama yaptı. Başkan Erol Bulut’un kendisine Fenerbahçe’den bir teklif gelmediğini söylediğini eğer teklif gelirse teknik adamın Fenerbahçe’ye gitmesinin kulüp olarak kendilerine guru kaynağı olacağını belirtti. Hasan Çavuşoğlu Erol Bulut’un başarılı bir teknik adam olduğunu ve büyük kulüplere transfer olmasının sevindirici olduğunu da sözlerine ekledi.

Eski Fenerbahçeli Erol Bulut

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Fenerbahçe’ye transferinin gündemde olmadığını ve teklif gelmediğini söylese de Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Teknik adamın sözleşmesini yenilememesi ve yenileyeceği yönünde de bir girişim olmaması transfer iddialarını kuvvetlendirdi. Bir diğer detay da Erol Bulut’un eski Fenerbahçeli bir futbolcu olması oldu.