2019-2020 futbol

Kamuflaj Formalar ile Destek

Aytemiz Alanyaspor Kulübü 2019-2020 futbol sezonunu 5. Sırada tamamladı ve Avrupa Kupalarına katılma hakkı kazandı. Süper Ligin yeni sezonuna da Sivasspor galibiyeti ile başlayan Aytemiz Alanyaspor yeni sezonda da faklı bir forma tasarımı ile sahaya çıkıyor. Kamuflaj desen forma tasarımı olan Aytemiz Alanyaspor birlik ve beraberliği yansıtan formalarını storelarda da satışa sundu. Aytemiz Alanyaspor’un kamuflaj desen formaları sadece Alanyaspor Store’larda değil Fenerbahçe’nin Fenerium mağazalarında da satılacak. Kamuflaj formalarından elde edilen gelirin yüzde 20’si de Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacak.

Hasan Çavuşoğlu’ndan Teşekkür

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanya Emniyet Müdürü Alper Avcı ile Alanya Jandarma Komutanı Yarbay Burak Mindivanlı da Aytemiz Alanyaspor’un kamuflaj desenli formalarından satın aldı. Alınan kamuflaj desen formaların bedelinin yüzde 20’si de Mehmetçik Vakfına bağışlandı.

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu Vali, Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanı’nın hem kulübe hem Mehmetçik Vakfı’na destekleri için teşekkür etti. Hasan Çavuşoğlu Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer de Alanya halkını bu projeye destek verme çağrısında bulundu.

Güncel Yazılar