Erol Bulut

N’Skala Fenerbahçe ve Beşiktaş Radarında

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut ve Fenerbahçe’ye transferi açıklamaları gündemi oluştursa da Fabrice N’skala da transfer haberlerine dahil oldu. Süper Ligde bu sezon başarılı bir yükseliş yakalayan Antalya temsilcisi takımın demokratik Kongolu futbolcusu N’Skala’nın sezon sonunda kulüp ile sözleşmesi bitiyor.

Covid 19 önlemleri kapsamında lig maçlarının ertelenmesi ve bu sebeple lige ara verilmesiyle transfer görüşmeleri de başladı. Lig maçlarının akıbetinin Türkiye futbol Federasyonu ile belirlenecek olması sebebiyle aradaki bekleme süresinde kulüpler transfer listelerindeki futbolcular ile görüşmelere de başladılar.

Fenerbahçe’nin Erol Bulut ve N’Skala Düşüncesi

2017-2018 futbol sezonunda Belçika kulübü Anderlect’de Aytemiz Alanyaspor’a transfer olan N’Skala’nın 30 Haziran 2020 tarihinde sözleşmesi sona eriyor. 29 yaşındaki başarılı futbolcu Aytemiz Alanyaspor forması ile çıktığı maçlarda başarılı bir performans sergiledi. N’Skala Süper Ligin top çalma istatistiğinde üst sıralarda bulunan bir futbolcu ve bu özelliği istikrarlı futbolcunun Fenerbahçe ile Beşiktaş’ın transfer listesinde olmasına neden oldu.

Fenerbahçe’nin N’Skala’yı Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut ile transfer etmek istediği iddia edilirken, Beşiktaş’ta da teknik direktör Sergen Yalçın’ın 29 yaşındaki futbolcuyu almak istediği belirtiliyor.