Fabrice N'Skala

N’Skala Veda Etti

Aytemiz Alanyasporlu futbolcu Fabrice N’Skala transfer haberleri ile gündemdeki yerini koruyor. Sezon sonunda Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sona eren Kongolu futbolcuyu Fenerbahçe ve Beşiktaş transfer etmek istiyor. Beşiktaş’a transferine kesin gözle bakılan N’Skala’nın Beşiktaş ile transfer bedeli ve sözleşme süresi üzerinde anlaşıldığı iddia edilmişti.

N’Skala’nın Beşiktaş’a transferi gündeme gelince Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Hasan Çavuşoğlu siyah beyazlı kulübün bu transfer sürecinde etik kuralların aşıldığını belirtmişti. Hasan Çavuşoğlu N’Skala’nın Aytemiz Alanyaspor’da kalması için anlaşıldığını ve Beşiktaş’in 30 yaşındaki futbolcunun aklını çeldiğini söylemişti.

26 Temmuz Pazar günü son Süper Lig maçlarının oynanması ve sezonun sona ermesi ile N’Skala transferi tekrar gündeme geldi. N’Skala sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve kulübü Aytemiz Alanyaspor’a veda etti.

Beşiktaş mı Fenerbahçe mi

N’Skala’nın yaptığı veda paylaşımı sonrası futbolcunun yeni sezonda hangi takımda forma giyeceği merak konusu oldu. Beşiktaş’a transferi kesinleşmeyen futbolcu ile ilgili olarak yakın zamanda siyah beyazlı kulübe transfer haberi bekleniyor. Fenerbahçe de N’Skala’yı transfer etmek istiyor ama N’skala’nın Beşiktaş’a daha sıcak baktığı biliniyor.

Güncel Yazılar