covid 19

Ankaragücü Hazırlığı

Aytemiz Alanyaspor covid 19 sonrası başlayan lig maçlarında istediği sonuçları alamadı. Lig puan sıralamasında 45 puanla 7. Sırada bulunan Aytemiz Alanyaspor ligde bu hafta Ankaragücü ile karşılaşacak. Antalya ekibinin Ankara deplasmanında oynayacağı maç 4 Temmuz Cumartesi günü olacak. Aytemiz Alanyaspor sezon sonunda lig ilk dört sırada tamamlamayı istiyor ve bunun için Ankaragücü’nü yenmesi gerekiyor.

Aytemiz Alanyaspor Ankaragücü karşılaşmasından 3 puan ile ayrılmayı hedefliyor. Teknik direktör Erol Bulut yönetiminde Ankara deplasmanına hazırlanan Antalya ekibi antrenmanlarına devam ediyor. Isınma hareketleri ile başlayan antrenmana pas ve şut çalışmaları ile devam ettiler. Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde yapılan antrenman çift kale maç ile sona erdi. Erol Bulut da futbolcularını Ankaragücü galibiyetine motive olarak deplasman maçına hazırlıyor.

Ankaragücü’nün Kader Maçı

Cumartesi günü oynanacak olan Ankaragücü-Aytemiz Alanyaspor karşılaşması Ankaragücü için de kader maçı olacak. Ligde son sırada bulunan Ankaragücü bu maçtan galibiyet ile ayrılmayı ve ligde kalma ihtimalini güçlendirmek istiyor. Ankara ekibi Aytemiz Alanyaspor’a yenildiği takdirde ligde kalma umudunu da kaybetmiş olacak.

Güncel Yazılar