Süper Lig

Cisse’ye Beşiktaş’tan Teklif

Aytemiz Alanyaspor Süper Lig futbol sezonunun başarılı takımları arasında bulunuyor. Lig puan sıralamasında 45 puanla 7. Sırada bulunan Antalya ekibi son haftalarda istediği performansı sergilemese de yükselen bir grafik çiziyor. Aytemiz Alanyaspor’un golcü futbolcusu Cisse 19 gol ile bu sezon gol krallığının adayı oldu. Gol krallığı yarışında Trabzonsporlu Sörloth’un ardından 2. Sırada olan Cisse’nin Aytemiz Alanyaspor ile sezon sonunda sözleşmesi bitiyor.

Antalya ekibinin sözleşmesini uzatmayı düşündüğü Cisse için Beşiktaş da harekete geçti. Siyah beyazlı kulüp Senegalli futbolcuyu yeni sezonda takıma dahil etmek için Cisse’ye teklifini götürdü. Cisse’nin menajeri ile transfer görüşmelerine başladığı iddia edilen Beşiktaş’ın 2 yıl sözleşme ve 1,2 milyon Euro teklif ettiği de iddialar arasında yer alıyor.

Sergen Yalçın İstiyor

Beşiktaş kulübünde teknik direktör Sergen Yalçın’ın Cisse’yi takıma istediği alınan haberler arasında yer alıyor. Senegalli futbolcunun Beşiktaş’ın teklifi karşısındaki cevabının ne olacağı merak ediliyor. Merak edilen bir diğer konu da Aytemiz Alanyaspor’un golcü futbolcuları Cisse için tekliflerinin ne olacağı ve Cisse2ye gelen Beşiktaş teklifi konusunda tekliflerinin ne olacağı oldu.

Güncel Yazılar