2020-2021 futbol

Antalya Ekibinde Covid 19 Şoku

Süper Lig 2020-2021 futbol sezonu hazırlıklarına başlayan Aytemiz Alanyaspor’da bir futbolcuda corona virüsü tespit edildi. Aytemiz Alanyaspor forması giyen Manolis Siopis’in covid 19 testi pozitif çıktı ve futbolcuda corona virüsü tespit edildi. Siopis’in hamile olan eşinin de covid 19 test sonucunun pozitif olduğu açıklandı. Siopis’in Yunanistan’da olduğu ve Yunanistan’da yapılan test sonucunun pozitif çıktığı da ifade edildi.

Yunanistan’da Karantinada

Siopis test sonucunun pozitif çıktığını ve sağlık durumu ile ilgili bilgiyi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı. Siopis paylaşımında corona virüsü testinin pozitif çıktığını belirterek kendisi ile bu süreçte temaslı olan kişileri uyardı. Siopis Yunanistan’a 6 Ağustos tarihinde giriş yaptığını ve giriş yaparken yaptırdığı corona virüsü testinin negatif çıktığını ifade etti. Siopis paylaşımında karantinada olduğunu ve tedavisinin yapıldığını da paylaşımında açıkladı. Yunan futbolcu hamile olan eşinde de corona virüsü tespit edildiğini ve eşi ile karantinada olduklarına da paylaşımında yer verdi.

Aytemiz Alanyaspor Kulübü de yaptığı açıklama ile Siopis’in Yunanistan2ad yaptırdığı test sonucu kendisinin ve eşinde covid 19 tespit edildiğini belirtti. Antakya Kulübü futbolcunun Yunanistan’da karantinada olduğuna da dikkat çekti.

Güncel Yazılar